Expert na bolest

Nová služba v Magistra lékárnách - nezávislé poradenství pro pacienty

S bolestí se setkal za svůj život snad každý z nás. Má mnoho příčin a v lékárnách můžete zakoupit řadu volně prodejných přípravků na bolest. Jak vědět, který je pro Vás ten správný, jak léky užívat, jaká jsou rizika, co v případě, že užíváte další léky, jaká jsou další opatření?

Zeptejte se našich lékárníků na cokoliv, co Vás bolí. Ve většině Magistra lékáren je speciálně vyškolený farmaceut s certifikátem Expert na bolest, který ovládá nejnovější přístupy při samoléčbě bolesti kloubů, ale i bolesti jakéhokoli původu. Náš Magistra Expert se Vám bude plně věnovat, buď při běžné návštěvě lékárny, tak během odborné konzultace, na kterou se můžete na vybraných lékárnách objednat.

Přijďte i Vy, naši Experti na bolest jsou tu i pro Vás. Objednejte se na konzultaci ZDARMA.

Položky označené hvězdičkou jsou povinné
zpracováním osobních údajů.
Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu kontaktního formuláře společnosti Magistra a.s. se sídlem Karlovo náměstí 319/3, Praha 2, PSČ 120 00, IČ 248 01 011, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, sp.zn. B 16894, a to za výhradním účelem objednání konzultace ve vybrané lékárně. Mám právo na přístup ke svým osobním údajům, jako na jejich opravu, výmaz či omezení. Mám právo vznést námitku proti zpracování, na přenos údajů a právo podat stížnost na ÚOOÚ.
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace